1
2
3
4
5
پیام مدیر عامل
بنام خدا
       

پیام مدیرعامل

 

شرکت فولاد کاوه جنوب کیش؛ در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی اجرای سیاست­ های کلان «اقتصاد مقاومتی» تکمیل زنجیره تولید فولاد از معدن تا مقاطع فولادی به منظور حضور در جمع سه تولید کننده برتر با کسب سهم ۱۰ درصدی از تولید کل کشور در افق سند چشم­ انداز ۲۰ ساله کشور را به عنوان هدف اصلی برشمرده و تحقق این مهم را ماموریت نخست خود می­ داند. 

تولید و عرضه محصولات فولادی منطبق بر نیازهای مشتریان در گستره بازارهای داخلی و منطقه­ ای، استفاده از آخرین تکنولوژی و فنآوری­ های پیشرفته، تکیه بر شایستگی­ های ممتاز ناشی از دانش بومی شده مدیران و کارکنان، با حفظ هوشمندی تجاری، رشد و توسعه توانایی­ های کارکنان به عنوان ارزشمندترین منابع سازمان، ایجاد تصویر مثبت و پایدار در مشتری­ مداری را سرلوحه ارزش ­های بنیادین خود قرار داده است.

با عنایت حضرت حق و تلاش کارکنان گرامی کلیه پروژه­ ها تا کنون در حد انتظار پیش رفته و امید بر این است که این روند در مدت زمان باقی مانده تا پایان سال نیز با همتی مضاعف ادامه پیدا کند و به تبع آن و به یاری پروردگار فاز نخست فولادسازی به بهره­ برداری برسد و نخستین محصول فولادی این مجتمع روانه بازار گردد.

تحقق این آرمان­ها نیازمند عزم و اراده قوی همه کارکنان گرامی و جوانان عزیزمان است که همچون خانواده­ ای همفکر، محکم و پویا، با همدلی و همزبانی قدم در راه تحول و توسعه این صنعت استراتژیک گذاشته و روزهایی پر از عزت و اعتبار را برای خود و کشورمان و مجموعه فولاد کاوه جنوب کیش  به ارمغان بیاوریم.

در روزهای پیش رو با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد اقتصادی به­ عنوان سربازان جهاد مقدس اقتصادی کمر همت خواهیم بست و  به سهم خود در عرصه تولید، در راستای توسعه پایدار و ایجاد اشتغال گامی بلند برخواهیم داشت.

انشاءالله.

 

علی دهاقین

مدیرعامل