1
2
3
4
5
حضور پر رنگ فولاد کاوه جنوب کیش در سپموزیوم بین المللی فولاد در تبریز
حضور پر رنگ فولاد کاوه جنوب کیش در سپموزیوم بین المللی فولاد در تبریز  (تعداد بازدید : ۲۱۲۷)
نمايشگاه بين المللي و نوزدهمین سمپوزیوم فولاد تبريز امسال با حضور شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در کنار ۱۵۶ شرکت بزرگ داخلی و ۷۰ شرکت معتبر خارجی از کشورهای هند اتریش ایتالیا تایوان چین کره و چند کشور دیگر در نمایشگاه بین المللی تبریز افتتاح شد.

این نمایشگاه که ١٠ و ١١ اسفندماه در تبريز برگزار شد؛ فرصت بسیار بزرگی را جهت معرفی ظرفیتها و توانمندی های صنعتی و معدنی پیش روی صاحبان صنایع معادن بویژه سرمایه گزاران داخلی و خارجی قرار داده است. نوزدهمین همایش محققان، استادان، مدیران و کارشناسان صنعت فولاد کشور نیز تحت عنوان سمپوزیوم فولاد ۹۵ همزمان با این نمایشگاه برگزار می شود.
گفتنی است طی این دو روز غرفه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش یکی از پر بازدید کننده ترین غرفه های نمایشگاه محسوب شد و به طور مستمر جلساتی در حوزه بازرگانی، بهره برداری، مهندسی و کیفیت محصول با حضور کارشناسان و مدیران شرکت فولاد کاوه جنوب کیش و مدعوین برگزار شد.
مهندس دهاقین مدیرعامل، مهندس حزبایی زاده معاون بهره برداری و مهندس ممتازان معاون بازرگانی طی این دو روز با برگزاری نشست هایی با شرکت های بزرگ داخلی و خارجی به بحث و تبادل نظر در خصوص صنعت فولاد پرداختند.


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۵
منبع : روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش