1
2
3
4
5
پیام عیدانه مدیرعامل
پیام عیدانه مدیرعامل  (تعداد بازدید : ۲۸۶۲)
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

فرا رسیدن بهار طبیعت را به کلیه همکاران تبریک عرض نموده و سالی سرشار از موفقیت و توام با صحت و سلامت را برای همکاران گرامی و خانواده های محترم آنان از درگاه پروردگار متعال آرزومندم.

همکاران گرامی؛
سال ۹۵با تمام فراز و نشیب هایش به پایان رسید و با عنایت حضرت حق و تلاش تک تک کارکنان در نخستین سال تولید رسمی موفقیت های پی در پی و متعددی در خانواده بزرگ فولاد کاوه جنوب کیش رقم خورد.

افتتاح فاز نخست فولادسازی و بهره برداری از آن، بهره برداری از یک واحد آب شیرین کن، پیشرفت نسبی پروژه ها بالاخص واحد اکسیژن، حضور در بورس و صادرات بیش از ۲۹۷ هزار و ۵۰۰ تن محصول شمش به پشتوانه تولید ۶۲۴ هزار و ۳۵۸ تن در سال ۱۳۹۵ قسمتی مهم و عمده از موفقیت های این سال بود که با عنایت پروردگار و همت همکاران محترم دست یافتنی شد.

ضمن تقدیر و تشکر از همکاران گرامی که با تلاش های شبانه روزی و بی وقفه آنان این موفقیت ها به ثمر نشست؛ انتظار می رود با استمرار و مداومت این تلاش ها در سال آتی نیز بتوانیم فولاد کاوه جنوب کیش را به سطحی متناسب با تلاش و توانمان برسانیم. امید است سال ۱۳۹۶ اولویت های سازمان را تکمیل ظرفیت تولید همراه با مدیریت هزینه ها و افزایش و استمرار صادرات رقم بزند تا بتوانیم به سهم خود جایگاه ایران اسلامی را در دنیا تقویت نموده و در خودکفایی فولاد و ارتقای رتبه بندی تولید و صادرات فولاد ایران در جهان، سهم چشمگیری داشته باشیم.
اکنون که نفس های سال ۹۵ به آخرین روزهایش می رسد؛ اگر نیم نگاهی به عملکرد شرکت در تحقق اقتصاد مقاومتی در سال گذشته داشته باشیم؛ شاهد موفقیت چشمگیر همکاران در حوزه های مختلف از بهره برداری تا بازرگانی و از طرح و توسعه تا مهندسی و منابع انسانی خواهیم بود که گواه گماردن همتی سترگ در تمامی سازمان برای گفتن لبیک به فرمایش معظم له است، اما مطلوب است تمامی واحدها با مستندسازی از عملکرد سال گذشته در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به بررسی راهکارها برای تداوم این راه در سال پیش رو باشند.
ناگفته پیداست که تحقق این آرمان به عزم و اراده قوی همه کارکنان گرامی و جوانان عزیزمان نیازمند است که همچون خانواده ای همفکر، محکم و پویا، قدم در راه تحول و توسعه این صنعت استراتژیک گذاشته و روزهایی پر از عزت و اعتبار را برای خود و کشورمان و مجموعه فولاد کاوه جنوب کیش به ارمغان بیاورند.
در پایان با یاد خوشرنگ ترین گل خلقت – حضرت زهرا سلام الله علیها – زیباترین بهار و ناب ترین لحظات را در آستانه عید سعید نوروز برای همه همکاران و خانواده های محترمشان آرزو می کنم.

علی دهاقین
مدیرعامل


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
منبع : روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش