چهارشنبه 6 مهر 1401

پروژه های زیرساخت و تامین، تصفیه و توزیع آب

 • تصفیه خانه های فاضلاب صنعتی و بهداشتی

  پروژه احداث تصفیه خانه های فاضلاب صنعتی و فاضلاب بهداشتی در راستای اهداف شرکت در زمینه حفاظت از محیط زیست با آخرین تکنولوژی روز دنیا، طراحی و تامین گردیده است. مساحت این طرح ۲،۵۰۰ متر مربع  بوده و در مراحل نهایی راه اندازی است. با توجه به راه اندازی بخش بهداشتی تصفیه خانه در اسفند ماه سال 1399، پیش بینی می شود راه اندازی بخش صنعتی پروژه در 3 ماهه نخست سال 1400 انجام پذیرد.

 • پمپ های برداشت آب از دریا (INTAKE Pumps)

  شامل دو پمپ به ظرفیت هر کدام ۶.۶۰۰ متر مکعب بر ساعت جهت برداشت آب از دریا و انتقال از محل پمپ ها به طول ۱.۵ کیلومتر تا خط ساحلی است که یک پمپ در حال بهره برداری و  پمپ دوم با توجه به ضرورت تامین آب و همچنین اتمام عملیات نصب در محل اسکله اختصاصی شرکت، تا اردیبهشت ماه سال 1400 قابل بهره برداری می باشد.

 • آبشیرین کن RO2 به ظرفیت 34 هزار متر مکعب تولید آب دمین در شبانه روز

  هدف این پروژه تولید نهایی ۳۴ هزار مترمکعب آب دمین  در روز شامل دو فاز هر یک به ظرفیت تولید ۱۷.۰۰۰ متر مکعب است. فاز اول این پروژه در سال ۹۴ با هدف تولید آب مورد نیاز فاز اول کارخانه فولادسازی پایان یافته و وارد فاز بهره برداری شده است و فاز دوم آن، در 3 ماهه نخست سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.

 • آبشیرین کن RO1 به ظرفیت 30 هزار متر مکعب تولید آب صنعتی در شبانه روز

  احداث این پروژه با ظرفیت تولید ۳۰ هزار متر مکعب آب در شبانه روز در سال ۹۴ آغاز گردید و پیش بینی می شود با توجه به آغاز عملیات پیش راه اندازی، در 3 ماهه نخست سال 1400 به بهره برداری برسد.